Podnieś swoje kwalifikacje

szkolenia

Ponad dziesięć lat pracy, wiele szkoleń, różnorodność przypadków wśród setek przecudnych klientek i bezcenne własne doświadczenie. Tym chcemy się dzielić z Tobą. Zapraszamy Cię na szkolenie indywidualne podczas którego oprócz teorii będziesz pracować z modelką. Pomożemy Ci dobrać narzędzia pracy i skompletujemy razem pakiet startowy. Jesteśmy bardzo cierpliwymi instruktorkami i możesz być pewna, że po spotkaniu z nami po prostu zaczniesz pracę, która przyniesie Ci wiele satysfakcji. Pytaj, próbuj, rozwijaj się. Termin i plan szkolenia dobieramy indywidualnie do potrzeb klienta. Oferujemy spotkania kilkugodzinne jak i kursy dwudniowe oraz łączone. 

Po szkoleniu otrzymujesz certyfikat Beauty Academy oraz do szkoleń z przedłużania paznokci i pedicure zaświadczenie MEN.

Czekamy na Ciebie!

Jest to pierwsze i najważniejsze szkolenie w dziedzinie stylizacji rzęs. Podczas kursu stawiam na solidne podstawy, dzięki którym sprawniej rozpoczniesz swoją karierę. Wiedza zdobyta podczas spotkania będzie solidnym fundamentem do podnoszenia kwalifikacji podczas kolejnych szkoleń.

Cena:

Indywidualne – 1000 ( z pakietem startowym 1400)

Dwuosobowe – 750 ( z pakietem startowym 1150)

To szkolenie z lekkich objętości inaczej '2d 3d’. Można je połączyć ze szkoleniem z 'mega volume’. Jednak zanim przystąpisz do uczenia się tej metody, opanuj dobrze technikę 'one by one’. Nie polecam łącznia podstaw z metodami objętościowymi. Każdy etap Twojego rozwoju wymaga skupienia się nainnych rzeczach. Tutaj już nie powinnaś zastanawiać się nad 'pierwszymi krokami’. Doskonal tajniki pięknych lekkich objętości. Po szkoleniu otrzymujesz certyfikat Beauty Academy.

Cena:

Indywidualne – 1200 ( z pakietem startowym 1600)

Dwuosobowe – 950 ( z pakietem startowym 1350)

Są wśród nas wielbicielki naturalnego wyglądu jak i bardzo mocnego podkreślenia oka. Ten etap pozwoli Ci na zdobycie zupełnie nowych klientek. A może właśnie Twoje Panie już czekają aż zaproponujesz im 'mega volume’? Przy tej metodzie bardzo ważne jest odpowiednie dobranie materiału i profili, aby cała stylizacja wyglądała schludnie, estetycznie i nie obciążała naturalnych rzęs. Jeżeli nie uczestniczyłaś we wcześniejszych moich szkoleniach nauczę Cię pracować na kilku profilach jednocześnie,co doda mimo wszystko lekkości całej stylizacji. Po szkoleniu otrzymujesz certyfikat Beauty Academy.

Cena:

Indywidualne – 1200 ( z pakietem startowym 1600)

Dwuosobowe – 950 ( z pakietem startowym 1350)

Hybrydowy manicure to szał ostatnich lat. Idealnie trwały manicure, który utwardzi Twoje paznokcie.
Nie wiesz jak zrobić hybrydowe pazurki?
Nie martw się !!!
Na naszym jednio dniowym kursie  nauczysz się jak zrobić piękne i popularne paznokcie przy użyciu hybrydowych lakierów. Dowiesz  się jak pracować z frezarką i pokrywać naturalną płytkę lakierem pod same skórki.
Zapewniamy sterylne narzędzia potrzebne do wykonania zabiegu, materiały jednorazowe i ochronne. Po szkoleniu otrzymujesz świadectwo MEN i certyfikat Beauty Academy.

Cena: 
Indywidualne – 500 zł
Dwuosobowe – 450 zł

Jeśli marzysz o tym, aby poznać tajniki wiedzy przedłużania paznokci, to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.

Kurs stylizacji i przedłużania paznokci pozwoli Ci rozpocząć swoją przygodę z paznokciami. Zdobędziesz najważniejsze informacje dotyczące higieny związanej z wykonywaniem stylizacji oraz dezynfekcji narzędzi. Pokażemy Ci niezbędny asortyment, taki jak: frezarki, pilniki, cążki i inne przydatne elementy oraz omówimy sposób ich działania i prawidłowego wykorzystywania. Przekażemy bardzo ważne kwestie związane z chorobami skóry dłoni i paznokci oraz nauczymy, jak z nimi walczyć. Przygotowanie kursanta obejmuje zarówno teorię jak i praktykę.

Podczas szkolenia zapewniamy sterylne narzędzia potrzebne do wykonania zabiegu, materiały jednorazowe i ochronne.

Cena:
Indywidualne – 1200 zł
Dwuosobowe – 950 zł

Kurs skierowany jest do osób chcących rozszerzyć wiedzę, wprowadzić nowy zabieg do gabinetu lub udoskonalić swoje umiejętności. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej jak i praktycznej. Podczas kursu, usługi pedicure, kursant pozna techniki zabiegu i zapozna się z narzędziami i kosmetykami.

Zapewniamy w pełni wyposażone stanowisko, sterylne narzędzia i materiały jednorazowe i ochronne.

Po szkoleniu kursant otrzymuje certyfikat Beauty Academy oraz zaświadczenie MEN.

Cena:
Indywidualne – 750 zł

Scroll to Top