Nasza historia

O NAS

To miejsce, które tworzą specjaliści z wiloletnim doświadczeniem. Dla każdej z nas praca jest pasją, a to przekłada się na jakość usług i atmosferę panującą w gabinecie. Dokładamy wszelkich starań aby każda klientka poczuła się wyjątkowo podczas wizyty. Wsłuchujemy się w potrzeby odwiedzających nas klientek i śledzimy trendy w branży beauty, dlatego nieustannie zdobywamy wiedzę i poszerzamy zakres naszych usług. 

Angelika Gnyp

Stylistka rzęs, Instruktor Stylizacji rzęs, właścicielka

Swoją przygodę z przedłużaniem rzęs zaczęłam w 2008 roku, która przerodziła się w ogromną pasję i miłość do stylizacji. Kilka lat później stworzyłam markę Top Lashes by Angelika. Robię wszystko, aby moje produkty i obsługa były na najwyższym poziomie. Pogłębiam swoją wiedzę i zdobywam nowe doświadczenia na szkoleniach. Na bieżąco śledzę wszystkie nowości związane ze stylizacją i po dokładnej analizie i konsultacji z klientami, najlepsze z nich dołączam do swojej oferty.

Swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie przekazuję kursantom na Szkoleniach i Doszkoleniach z zakresu podstawowego oraz zaawansowanego. Uwielbiam wprowadzać swoich kursantów w świat stylizacji rzęs i zaszczepiać w nich miłość do tego zawodu. Szkolenia podstawowe są moim konikiem. Do każdego klienta i kursanta podchodzę indywidualnie. Jestem osobą otwartą, wyrozumiałą ale również wymagającą i dążącą do perfekcji.

Chętnie dzielę się swoją wiedzą na szkoleniach.

Katarzyna Lewandowska

Stylistka paznokci i brwi, Instruktor Stylizacji paznokci i brwi

Kasia to nie tylko stylistka paznokci z ogromnym doświadczeniem, to przede wszystkim wspaniała kobieta z duszą, której ręce i miłość do ludzi sprawiają, że zabiegi i szkolenia to raj na ziemi. Stylizacją paznokci zajmuje się od 2005 roku, jest to jej ogromna pasja.

W 2019 roku została dyplomowanym Instruktorem Stylizacji Paznokci i prowadzi profesjonalne szkolenia w Beauty Academy Gdynia, które mają na celu:

  • przekazanie ogromu posiadanej wiedzy i odpowiedzi na wiele nurtujących kursantki pytań z dziedziny stylizacji paznokci
  • szkolenia maksymalnie 2 osobowe, podczas których główny nacisk stawia na zajęcia praktyczne – doradztwo, pomoc i konsultacja po szkoleniu.
Oprócz stylizacji paznokci zajmuje się również pielęgnacją dłoni i stóp, przekłuwaniem uszu oraz poszerza swoją wiedzę w makijażu permanentnym.

Scroll to Top